Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego –08.04.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego –08.04.2018r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed ołtarzem do kosza składamy ofiary ze skarbonek „Jałmużna Wielkopostna” na rzecz potrzebujących. Składka przeznaczona jest na Caritas.

2. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z racji wielkiego tygodnia. Msza św. o godz. 7:00. Od dzisiaj można składać podpisy do księgi na duchową adopcję dziecka poczętego. Księga znajduje się na stoliku za ławkami.

3. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Buk Romana. W środę o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca składka na rachunki za ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Salach Agnieszka, 2)Frölich Agnieszka, 3)Buk Katarzyna, 4)Król – Wisz Anna, 5)Grudniewicz Iwona, 6)Pasierb Urszula, 7)Szajnar Elżbieta, 8)Małek Małgorzata, 9)Michalska Joanna.
Rodzice komunijni proszeni są o rozebranie dekoracji wielkanocnej.

6. Msze św. w poniedziałek o godz. 7:00, we wtorek o godz. 7:00 i 18:00, od środy do soboty o godz. 18:00.

7. Zapowiedzi przedślubne:
1.Marek Marcin Przepłata syn Kazimierza i Eugenii Luch, ur. w Przeworsku, pochodzący z Pełkiń, zam. Krasne Parafia Strażów z Izabelą Karoliną Mazur, córka Stanisława i Ewy Stępień, ur. w Rzeszowie, zam. w Krasnem, Parafia Strażów. Zap III.

2.Jakub Marcin Kula syn Bolesława i Barbary Rojek ur. w Tarnowie, Parafia Tarnów św. Trójcy z Izabelą Marią Rejman córka Jana i Teresy Pasierb ur. w Rzeszowie zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap I.

3.Kamil Paweł Tomoń syn Ryszardai Grażyny Zarych ur. w Strzyżowie, zam. w Rzeszowie Parafia Rzeszów bł. Karoliny Kózka z Elizą Pauliną Głowiak córka Henryka i Urszuli Kukuryk ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap. I.

13 rocznica śmierci Św. Jana Pawła II. Pamiętamy! [VIDEO]


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Zapraszamy na fotorelacje z Triduum Paschalnego w parafii Strażów 

Wielki Piątek w Parafii Strażów
Święcenie pokarmów w Parafii Strażów
Liturgia Wigilii Paschalnej w Parafii Strażów
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego w Parafii Strażów


Przejdź do paska narzędzi