Ogłoszenia duszpasterskie 17 Niedziela zwykła – 29.07.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 17 Niedziela zwykła – 29.07.2018r.

1. W środę o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacynej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek od godz. 8:00 odwiedziny chorych, spowiedź od godz. 17:00, w pierwszą sobotę Nabożeństwo Fatimskie, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam i zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszam.

3. W czwartek 2 sierpnia możliwość uzyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

5. W zakrystii lub na konto parafialne można składać ofiary pieniężne na cele parafialne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Maria Tama, 2)Helena Szubart, 3)Bożena Kwiecień, 4)Agnieszka Chlebuś, 5)Maria Bury, 6)Jarosław Tama, 7)Anna Szmuc, 8)Halina Lekowska, 9)Maria Pikor, 10)Urszula Skrobacz.

7. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 18:00.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Mirosław Wiesław Misiewicz s. Tadeusza i Anny Kula ur. w Rzeszowie zam. w Strażowie i Marcela Genowefa Dziubek c. Andrzeja i Elżbiety Kochmarz, ur. w Łańcucie, zam. w Woli Małej parafia św. Józefa w Łańcucie.  Zap. I.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi