Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła – 30.06.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła – 30.06.2019r.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00. W pierwszą sobotę lipca od godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne, zmiana tajemnic różańcowych, składka na Radio Maryja i TV Trwam, Nabożeństwo Fatimskie z procesją. Na procesję przynosimy świece. Zapraszam.

2. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Rzeszowie.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.

4. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie cmentarza, lub można wpłacać ofiary na konto parafialne.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Hess Jolanta, 2)Szajnar Lucyna, 3)Teodora Wajda, 4)Lucyna Cisek, 5)Krupa Małgorzata, 6)Pietkiewicz Zbigniew, 7)Błoński Grzegorz, 8)Sierpińska Wanda, 9)Pudło Grażyna, 10)Kopiec Elżbieta.

6. Do sakramentu małżeństw przygotowują się następujące osoby:
1)Krzysztof Jan Waltoś, st. wolny, syn Wojciecha i Renaty Kopeć, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, parafia Malawa z Gabrielą Anną Gargaś, st. wolny, córka Roberta i Jadwigi Pustelnik, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Parafia Strażów. Zap. III.
2)Tomasz Józefczyk, st. wolny, syn Witolda i Bożeny Żuczek, ur. w Rzeszowie, pochodzący ze Strażowa, zam. czasowo w Anglii z Iloną Faustyną Czobot, st. wolny, córka Tadeusza i Aliny Helwin, ur. w Rzeszowie, pochodząca z Palikówki, zam. Czasowo w Anglii. Zap. III.
3)Marcin Kurcek, st. wolny, syn Saada Al Kharasaniego i Marzanny Kurcek, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Alicją Katarzyną Kurcek, st. wolny, córka Sławomira Zahradniček i Moniki Nagaj, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. III.

7. 6 lipca w sobotę około godz. 11:00 będzie przechodzić przez naszą parafię XXXIX piesza przemyska pielgrzymka do Częstochowy, grupa św. Urszuli z Łańcuta. Jak co roku przyjmijmy ich godnie, będzie około 150 osób. Zapraszam do przygotowania poczęstunku, postoju przy kościele parafian z Caritasu Parafialnego, Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego Strażowianie, Apostolat Margaretka, Grupę Intronizacyjną i wszystkich chętnych do pomocy.

8. Msze święte w poniedziałek, w piątek, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00, w okresie wakacji we wtorek i w czwartek tylko o godz. 7:00, w środę o godz. 18:00. W przyszłą niedzielę na sumie chrzest dziecka.

Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna w dni powszednie we wtorek i w czwartek po porannej Mszy św. o godz. 7:30, w pozostałe dni po wieczornej Mszy o godz. 18:30.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 

 


Papieska Intencja Apostolstwa na maj 2024

Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów

Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

Koncert Pieśni Maryjnych

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi