Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła – 01.07.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła – 01.07.2018r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Składka na WSD w Rzeszowie. Po południu o godz. 15:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. W środę Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kamińskiej Zofii.

4. 6 lipca br. w piątek około godziny 11:15 będziemy gościć pieszą pielgrzymkę z Łańcuta do na Jasną Górę. Proszę Caritas Parafialny, Towarzystwo Społeczno – Kulturalne Strażowianie i wolontariuszy z naszej parafii do przygotowania przyjęcia pielgrzymów w myśl zasady: „Gość w dom, Bóg w dom”.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, odwiedziny chorych w piątek od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00 – 18:00, w sobotę Nabożeństwo Fatimskie, zmiana tajemnic różańcowych i składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. Na procesję przynosimy lampiony. Zapraszam.

6. W zakrystii u radnych można składać ofiary pieniężne na cele parafialne lub wpłacać na konto parafialne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Lucyna Dubiel, 2)Bogusława Lis, 3)Halina Raj, 4)Joanna Zygo – Pracz, 5)Gabriela Mendrala, 6)Edyta Goch, 7)Ewa Gembarowska, 8)Katarzyna Skalniak, 9)Iwona Kunysz, 10)Urszula Nycz, 11)Lewczakowie i ich sąsiedzi.

8. Zapowiedzi przedślubne:
1) Mateusz Jan Kuźniewski syn Marka i Bogusławy ur. w Rzeszowie zamieszkały w Parafii Strażów z Małgorzatą Magdaleną Bułaś córka Edwarda i Heleny ur. w Rzeszowie, zamieszkałą w Parafii Stobierna. Zap. II.
2) Dominik Mariusz Śmigiel syn Mariusza i Doroty Mędrala ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Aleksandrą Roman córka Andrzeja i Barbary , ur. w Wadowicach Parafia p.w. ofiarowania NMP w Wadowicach. Zap. I

9. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek tylko o godz. 7:00, w środę o godz. 7:00 i 18:00. w sobotę Msza św. Ślubna.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi