Ogłoszenia duszpasterskie 10 Niedziela zwykła – 10.06.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 10 Niedziela zwykła – 10.06.2018r.

1. Dzisiaj w niedzielę po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z pierwszej niedzieli miesiąca. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Puziewicz Zofii.

2. W środę w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Świętego Antoniego z Padwy. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00 z procesją. Po każdej Mszy św. poświęcenie lilii. O godz. 8:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Zapraszam do udziału w adoracji i odpuśćcie.

3. W piątek trzeci piątek miesiąca Koronkę ku czci Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny.

4. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca składka na potrzeby w parafii. Można też składać datki na cele parafialne w zakrystii lub na konto parafialne.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Wioletta Dec, 2)Anna Kuna, 3)Zającowie, 4)Ruszel Bożena, 5)Rąb Bernadeta, 6)Ewa Chmiel, 7)Małgorzata Krauz, 8)Lucyna Kawalec, 9)Elżbieta Kula, 10)Teresa Skrobacz.

6. Zapowiedzi przedślubne:

1)Mateusz Jastrząb syn Władysława i Krystyny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Barbarą Magdaleną Bojda córka Jana i Bogusławy, ur. w Rzeszowie, zam. w Jasionce. Zap. II

2)Jacek Ruman syn Antoniego i Agnieszki Lis, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Izabelą Marią Ataman córka śp. Janusza i Marzeny Mendrala, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. II

3)Mateusz Krzanowski syn Mariusza i Urszuli Leniart, ur. w Rzeszowie, zam. w Hermanowej parafia Tyczyn z Jolantą Alicją Bogacz córka Pawła i Małgorzaty Kuna, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. II

4)Dominik Trzyna syn Mariusza i Małgorzaty Bednarska, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Kingą Zofią Wolanin córka Władysława i Stanisławy Kobiałka, ur. w Rzeszowie, zam. w parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Zap. II

7. W tygodniu Msze święte o godz. 18:00, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00. W tygodniu litania do NSPJ o godz. 17:50, a w niedzielę o godz. 15:30 koronka do Miłosierdzia Bożego, litania do NSPJ i o godz. 16:00 Msza święta. W niedzielę Chrzty dzieci.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaLiturgia Dnia

Nr konta parafialnego do wpłat na witraże

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Papieska Intencja Apostolstwa na marzec 2023

Za ofiary nadużyć – Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.

Przejdź do paska narzędzi