Mietek Szcześniak na Dniu Papieskim w Rzeszowie

  • 0

Mietek Szcześniak na Dniu Papieskim w Rzeszowie

Category : WYDARZENIA

W niedzielę 8 października 2017 r. będziemy obchodzić XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Rzeszowskie obchody Dnia Papieskiego uświetni koncert Mietka Szcześniaka w Parku Papieskim. Podczas występu zatytułowanego „O niebo lepiej” usłyszymy największe przeboje artysty. W programie koncertu znajdą się również wyjątkowe kompozycje do poruszających tekstów ks. Jana Twardowskiego. Wstęp wolny.

 

Program Dnia Papieskiego w Parku Papieskim w Rzeszowie:

 

Godz. 11.30 – Wioska Papieska (kulinaria, zabawy, atrakcje dla dzieci),

Godz. 15.00 – Msza św. w Katedrze Rzeszowskiej,

Godz. 16.30 – Animacja „Od tańca do różańca” w Parku Papieskim,

Godz. 16.45 – List do papieża; Koncert Pueri Cantores Resovienses

Godz. 17.30 – Koncert Mietka Szcześniaka „O NIEBO LEPIEJ”,

Godz. 19.00 – Błogosławieństwo.


Przejdź do paska narzędzi