KOMUNIKATY KURII – 18. Niedziela Zwykła, 02.08.2020 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 18. Niedziela Zwykła, 02.08.2020 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. We wtorek, 4 sierpnia, rozpocznie się 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ograniczona w zasadzie do duchowego pielgrzymowania. Zapraszamy pielgrzymów na Mszę św. o godz. 6.30 w kościele farnym w Rzeszowie (będzie transmitowana przez radio VIA). Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom, którzy fizycznie wyruszą na pątniczy szlak poprzez fale Katolickiego Radia VIA, które codziennie będzie pomagało wypełnić zobowiązania pielgrzymie (szczegółowe informacje na stronie: radiovia.com.pl). Zapraszamy pielgrzymów do udziału we Mszy św. sprawowanej na Jasnej Górze 13 sierpnia o godz. 11.30 (również transmitowanej w radiu).

2. Kustosz Sanktuarium w Cmolasie zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci Pana Jezusa Przemienionego. Będą się one odbywać w dniach od 6 do 9 sierpnia. Centralna uroczystość odpustowa będzie miała miejsce w niedzielę, 9 sierpnia o godz. 11.00 pod przewodnictwem pierwszego biskupa rzeszowskiego Kazimierza Górnego.

3. Duszpasterstwo Rodzin informuje, że w dniach 11-12 września 2020 r. w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu, odbędą się katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej. Serdecznie zapraszamy na nie szczególnie te osoby, które planują ślub w najbliższym czasie. Zgłoszenia: parafia.niechobrz.pl  duszpasterzeniechobrz@gmail.com, tel. 17 87 18 005.


Przejdź do paska narzędzi