KOMUNIKATY KURII – 14. Niedziela zwykła, 05.07.2020 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 14. Niedziela zwykła, 05.07.2020 r.

Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2020/2021. Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów, przyjęcia, można uzyskać w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, ul. Witolda 11a od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 -13.00 tel. (17) 871-24-00 lub (17) 871-24-03. Informacje są podane na stronie studium www.dsorzeszow.pl oraz na plakacie. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 12 września (w sobotę) o godz. 9.00 w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego. Prosimy o umieszczenie plakatu w gablocie z ogłoszeniami.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przestrzega przed nadmiernym rozluźnieniem i prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego w kościołach.

Duszpasterze młodzieży proszą o zainteresowanie dzieci i młodzieży propozycjami formacji wakacyjnej przygotowanymi przez poszczególne grupy duszpasterskie.

Na 26 września br. zaplanowane jest „Męskie Oblężenie Jasnej Góry”. W załączniku przesyłam list od organizatorów tej akcji.

Przypominam o zbiórce na pomoc powodzianom. Zebrane pieniądze należy wpłacać bezpośrednio na konto Caritas Diecezji Rzeszowskiej.


Przejdź do paska narzędzi