IGNACY LOYOLA w Kinie Zorza

  • 0

IGNACY LOYOLA w Kinie Zorza

Category : WYDARZENIA

„Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę mą całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś –Tobie to, Panie oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twą i łaskę, albowiem to mi wystarcza”.– św. Ignacy Loyola

„Ignacy Loyola” to kolejna niezwykła produkcja katolicka, która w sposób dogłębny opowiada o nadzwyczajnej, wewnętrznej przemianie człowieka.
Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Po wieloletniej walce duchowej Loyola zjednoczył się z Bogiem. W „służbie Chrystusowi” odnalazł najważniejszy sens i cel życia. Za sprawą Jezusa odkrył prawdziwe oblicze miłosierdzia, miłości, pokoju i przebaczenia. W podzięce za ocalone życie i duszę założył męski zakon apostolski w Kościele katolickim tzw. Towarzystwo Jezusowe.

Najbliższe seanse w kinie Zorza (Rzeszów)
18 stycznia (czwartek) godz. 10.30, 16.40
19 stycznia (piątek) godz. 9.00, 19.10
20 stycznia (sobota) godz. 9.30, 19.10
21 stycznia (niedziela) godz. 10.00, 14.30
22 stycznia (poniedziałek) godz. 11.00, 15.30
23 stycznia (wtorek) godz. 11.00

Zobacz zwiastun


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi