Droga Krzyżowa w naszej parafii

  • 0

Droga Krzyżowa w naszej parafii

Category : WYDARZENIA

W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej parafii, w każdy piątek:
dla starszych i chorych o godz. 8:30, dla dzieci o godz. 16:00,
po południu Msza święta o godz. 18:00 i droga krzyżowa dla wszystkich.

 

Droga Krzyżowa w Parafii Strażów


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi