Droga krzyżowa ulicami Rzeszowa

  • 0

Droga krzyżowa ulicami Rzeszowa

Category : Komunikat KEP

W roku duszpasterskim przeżywanym pod hasłem: “Posłani w pokoju Chrystusa”, pragniemy w szczególny sposób wyrazić wiarę i okazać naszą miłość cierpiącemu Chrystusowi przez wspólne przeżycie Drogi Krzyżowej na ulicach miasta Rzeszowa.

​Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpocznie się 4 marca 2022 r. (piątek) o godz. 18.00 pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na pl. Śreniawitów obok Zamku Lubomirskich w Rzeszowie.

Następnie przejdziemy ul. Chopina, Aleją Lubomirskich, ul. 3- go Maja, przez Plac Farny i ul. Sokoła do kościoła OO. Bernardynów, gdzie na zakończenie zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem bp. Jana Wątroby

​Zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie: duszpasterzy, osoby konsekrowane, wszystkich wiernych, a zwłaszcza młodzież.

Prosimy przynieść świece.

ks. Rafał Flak, dyrektor wydziału duszpasterskiego


Przejdź do paska narzędzi