Chrystus Pan Zmartwychwstał!

  • 0

Chrystus Pan Zmartwychwstał!

Ból Wielkiego Piątku trwa jeden dzień,
a radość Zmartwychwstania
i zwycięskiej Miłości, która nie umiera
– trwa wiecznie!
bł. Stefan kard. Wyszyński

Drodzy Parafianie wraz z Bliskimi, świadomość mocy Chrystusa zmartwychwstałego jest nam dziś bardzo potrzebna. W czasie kiedy za naszą wschodnią granicą i w innych krajach toczą się wojny, od wielu dni, niczym zalęknieni w Wieczerniku Apostołowie, trwamy zjednoczeni na modlitwie o pokój na świecie. Doświadczenie spotkania z Jezusem w czasie Świąt Wielkanocnych niech Wam da siłę i odwagę, abyście z mocą głosili prawdę o Jego Królestwie Miłości, Sprawiedliwości i Pokoju.

ks. Edward Wnęk proboszcz
ks. Tadeusz Chmiel


Papieska intencja na lipiec 2022

Za osoby starsze

Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Przejdź do paska narzędzi