OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 32 Niedziela zwykła – 08.11.2015 r.

  • -

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 32 Niedziela zwykła – 08.11.2015 r.

1. DZISIAJ MODLIMY SIĘ ZA KOŚCIÓŁ PRZEŚLADOWANY W SYRII, PO MSZACH ŚWIĘTYCH MOŻNA ZŁOŻYĆ OFIARĘ DO PUSZEK NA TEN CEL.

2. W ŚRODĘ 11 LISTOPADA 97 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ I ŚWIĘTO NARODOWE. MODLIMY SIĘ W INTENCJI OJCZYZNY.
UROCZYSTA MSZA ŚW. O GODZ. 9:00 I PRZEMARSZ POD POMNIK GRUNWALDU, ZŁOŻENIE KWIATÓW PRZEZ DELEGACJE I APEL POLEGŁYCH. NIE MA MSZY ŚW. WIECZORNEJ, WYPOMINKI O GODZ. 8:45. ADORACJA NS WE WTOREK PO MSZY ŚW. WYNAGRADZAJĄCA ZA GRZECHY ŚWIATA I PARAFII.

3. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ SKŁADKA NA ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W KRAKOWIE I NA POTRZEBY PARAFII BO TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA (NA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA I NA UZUPEŁNIENIE KALORYFERÓW W KOŚCIELE I DODATKOWE OŚWIETLENIE NA ZEWNĄTRZ KOŚCIOŁA). BĄDŹMY OFIARNI. BÓG ZAPŁAĆ.

4. W NIEDZIELĘ 15 LISTOPADA W KOŚCIELE W KRASNEM O GODZ. 19:00 MSZA ŚW. I SPOTKANIE MŁODZIEŻY Z DEKANATU W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY. ZACHĘCAM MŁODZIEŻ Z NASZEJ PARAFII DO UDZIAŁU W MODLITWIE.

5. W CZWARTEK PO MSZY ŚW. O GODZ. 17:00 SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY PRZYGOTOWUJĄCEJ SIĘ WTYM ROKU DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. RÓŻANIEC W TYM TYGODNIU PROWADZI RÓŻA BRZYKOWSKIEJ ZDZISŁAWY.

6. BÓG ZAPŁAĆ ZA SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA I ZŁOŻONE OFIARY, NA PONIEDZIAŁEK I SOBOTĘ PROSZĘ DO SPRZĄTANIA NASTĘPUJĄCE OSOBY: 1)NOWAK EWA, 2)RĄB ZOFIA, 3)KONIECZNY BEATA, 4)WIŚNIOWSKA – LIPA RENATA, 5)SIERADZKA AGNIESZKA, 6)BARNAT IWONA, 7)WIERZBICKA LUCYNA, 8)LASKOWSKA KATARZYNA.

7. MSZE ŚW. W TYGODNIU O GODZ. 17:00,W ŚRODĘ TYLKO RANO O GODZ. 9:00.

Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
 


Ograniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi