Papież do Polaków: Niech Wspomożycielka Wiernych wyjedna Kościołowi w Polsce łaskę gotowości do dawania świadectwa wiary

  • 0

Papież do Polaków: Niech Wspomożycielka Wiernych wyjedna Kościołowi w Polsce łaskę gotowości do dawania świadectwa wiary

Category : WYDARZENIA

Niech Matka Boża Wspomożycielka Wiernych, Matka Pocieszenia, wyjedna Kościołowi w Polsce, pasterzom i wiernym, a przede wszystkim rodzinom, osobom starszym i chorym, łaskę gotowości do dawania świadectwa wiary – powiedział papież Franciszek w pozdrowieniach do pielgrzymów polskich podczas środowej audiencji generalnej.

Publikujemy pełny tekst pozdrowień:

Pozdrawiam serdecznie Polaków. W dniu dzisiejszym wspominamy Matkę Bożą Wspomożycielkę Wiernych. Niech Ona, Matka Pocieszenia, wyjedna Kościołowi w Polsce, pasterzom i wiernym, a przede wszystkim rodzinom, osobom starszym i chorym, łaskę gotowości do dawania świadectwa wiary. Żyjcie tak, by inni mogli rozpoznać w was uczniów Chrystusa. Z serca wam błogosławię.

vaticannews / BP KEP


Przejdź do paska narzędzi