Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela zwykła – 17.01.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela zwykła – 17.01.2021r.

1. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca składka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary i też za ofiary kolędowe składane na tacę oraz w puszkach dla ministrantów.

2. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. We wtorek uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji.

4. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka.

6. Niedziela 24 stycznia br. na wniosek przewodniczącego KEP została ogłoszona „Dniem modlitwy i solidarności z Chorwacją” w związku z poszkodowanymi w trzęsieniu ziemi, które pod koniec grudnia ubiegłego roku nawiedziło ten kraj. Caritas Parafialny przeprowadzi zbiórkę pieniężną do puszek na ten cel, po każdej Mszy Św.

7. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Małgorzaty Pierzchały.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Aleksandra Rapiej, 2) Anna Kania, 3) Elżbieta Biały, 4) Damian Cebulak, 5) Agnieszka Kopacz, 6)Małgorzata Rak, 7) Dorota Twardowska, 8) Urszula Siwik, 9) Edyta Wąsacz, 10) Joanna Dziedzińska.

Intencje mszalne 18 – 24.01.2021r.