Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela zwykła – 17.01.2021r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela zwykła – 17.01.2021r.

1. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca składka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary i też za ofiary kolędowe składane na tacę oraz w puszkach dla ministrantów.

2. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. We wtorek uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji.

4. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka.

6. Niedziela 24 stycznia br. na wniosek przewodniczącego KEP została ogłoszona „Dniem modlitwy i solidarności z Chorwacją” w związku z poszkodowanymi w trzęsieniu ziemi, które pod koniec grudnia ubiegłego roku nawiedziło ten kraj. Caritas Parafialny przeprowadzi zbiórkę pieniężną do puszek na ten cel, po każdej Mszy Św.

7. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Małgorzaty Pierzchały.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Aleksandra Rapiej, 2) Anna Kania, 3) Elżbieta Biały, 4) Damian Cebulak, 5) Agnieszka Kopacz, 6)Małgorzata Rak, 7) Dorota Twardowska, 8) Urszula Siwik, 9) Edyta Wąsacz, 10) Joanna Dziedzińska.

Intencje mszalne 18 – 24.01.2021r.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na luty 2021 brzmi:Intencja powszechna – Przemoc w stosunku do kobiet Módlmy się w intencji kobiet – ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.

Przejdź do paska narzędzi