Mazowsze – Najpiękniejsze kolędy (transmisja online)

  • 0

Mazowsze – Najpiękniejsze kolędy (transmisja online)

Category : WYDARZENIA

W najbliższą sobotę 9 stycznia Zespół Pieśni i Tańca MAZOWSZE zaprasza do obejrzenia transmisji koncertu online „MAZOWSZE – NAJPIĘKNIEJSZE KOLĘDY”. Soliści, chór i orkiestra pod batutą Maestro Jacka Bonieckiego wystąpią w Bazylice pw. Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie.

Niestety koncerty nadal odbywają się bez publiczności, ale nie rezygnujmy z jednej z najpiękniejszych polskich tradycji bożonarodzeniowych i noworocznych – kolędowania. Zapraszamy do łączności internetowej.

Bezpłatny streaming online będzie dostępny 9 stycznia o godz. 19.00 na:


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi