Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla – 22.11.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla – 22.11.2020r.

1. Dziś po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia oraz odmówimy akt oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

2. Za tydzień początek Adwentu i nowego roku liturgicznego.

3. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

5. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta serdecznie dziękuje parafianom za płody rolne, za obfite, dary serca oraz troskę o los ludzi ubogich.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Edward Kurdziel, 2)Henryk Morawiecki, 3)Zofia Kwoszcz, 4)Aneta Lech, 5)Andrzej Korchowiec, 6)Aleksander Maziarz, 7)Małgorzata Cebula, 8)Marta Tomaka, 9)Paweł Zieliński, 10)Maria Cyrnek i nowi mieszkańcy.

7. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza św., w niedzielę wypominki o godz. 15:50 i Msza św. W piątek i w sobotę Msza św. o godz. 7:00 i 17:00.

Pan organista kontynuuje roznoszenie opłatków na stół wigilijny.  W sobotę 28 listopada nie będzie roznosił opłatków ponieważ będzie w pracy. 
W niedzielę 29 listopada będzie rozprowadzała opłatki w godz. od 12:00 do 15:30
i od 17:00 do 20:00 od Grunwaldu w stronę kościoła lewą i prawą stroną.


Intencje mszalne 23.11 – 29.11.2020r.Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi