Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela zwykła – 18.10.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela zwykła – 18.10.2020r.

1. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje.

2. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16:00 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zofii Puziewicz.

4. Zbliża się listopad i uroczystość Wszystkich Świętych. Przez cały miesiąc listopad – będziemy modlić się za zmarłych. Kartki na wypominki za zmarłych wyłożone są na stolikach za ławkami. Kartki wypominkowe z imionami i nazwiskami swoich zmarłych przynosimy do zakrystii i wkładamy do koperty na konkretny dzień, w którym mamy wspólnie modlić się za zmarłych.

5. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, męczennika, a  w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.

6. W piątek o godz. 18:00 w salce katechetycznej spotkanie Rady Parafialnej.

7. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne. Bóg zapłać ofiarodawcom. Można też wpłacać ofiary na konto parafii: 87 9176 1048 2001 0004 0790 0001

8. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o pomoc w postaci zbiórki płodów rolnych na rzecz schronisk Albertyńskich dla kobiet w Racławówce i mężczyzn w Rzeszowie i Jaśle (w okresie ochronnym mieszka w nich do 140 osób, a w pozostałych do 100 osób). Przy ulicy Jana Styki 21 działa kuchnia Albertyńska wydająca dziennie 600 gorących posiłków, jest łaźnia, gdzie można się wykąpać i przebrać w czystą odzież. W okresie zimowym wydawane są ciepłe posiłki w trzech punktach miasta. W naszej parafii obiór płodów rolnych składanych przy drodze nastąpi 23.10 tj. piątek od godz. 9:00. Bądźmy jak co roku ofiarni. Bóg zapłać.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Jolanta Materna, 2)Ewa Mazur, 3)Izabela Mazur, 4)Anna Ryba, 5)Beata Chmiel, 6)Aneta Ostrowska, 7)Anna Kwiecień, 8)Elżbieta Zakroczmenna, 9)Roman Kruczek, 10)Małgorzata Ciasnocha, 11)Wiesława Płonka.

10. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:30 i o godz. 16:00 Msza św. Od poniedziałku do soboty msza św. też rano o godz. 7:00, w sobotę o godz. 15:00 Msza św. Ślubna.

11. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze w formie książki na 2021 rok w cenie 20 zł i kalendarze misyjne, kolorowe, do zawieszenia na ścianie w cenie 7 zł.

Od soboty 17 października br. podczas Mszy w naszej Świątyni może jednocześnie przebywać maksymalnie 66 osób. Przypominamy, że w Świątyni i poza nią nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby nie rezygnować z życia sakramentalnego, ale przy roztropnym zachowaniu kontynuować je w dni powszednie.
Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry.

Intencje mszalne 19.10 – 25.10.2020r.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi