FESTIWAL PSALMÓW DAWIDOWYCH -KONCERT WALCZĄCYM Z COVID-19

  • 0

FESTIWAL PSALMÓW DAWIDOWYCH -KONCERT WALCZĄCYM Z COVID-19

Category : WYDARZENIA

Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR serdecznie zaprasza na koncert online Festiwalu Psalmów Dawidowych – koncert walczącym z COVID-19. Koncert ten jest głównie dedykowany osobom, które zmagają lub zmagały się z tą chorobą oraz tym, którzy dzielnie niosą pomoc cierpiącym na COVID -19.  Jako, że Psalmy łączą w sobie wiarę, nadzieję i miłość, mogą być źródłem inspiracji i woli walki z tą ciężką chorobą.
Koncert ten został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Podczas tej edycji koncertu wystąpią tacy artyści jak:

Mirna Kbbeh, Piotr Bunzler, Dariusz Malejonek, Symcha Keller, Adeb Chamoun, Barbara Gąsienica oraz  Stanisław Plewniak.
Prowadzący – Grzegorz Boratyn
Tłumaczenia migowe: Małgorzata Limanówka, Magdalena Sipowicz


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..