Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23.04.2017r.

 • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23.04.2017r.

 1. Dziś składamy do kosza przed ołtarzem skarbonki „Jałmużna Wielkopostna” jako dar dla dzieci biednych i potrzebujących z Caritasu.
 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
 1. Jutro przeniesiona uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika.
 1. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata. Zapraszam.
 1. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.
 1. Trzecia Niedziela Wielkanocna jest Ogólnopolską Niedzielą Biblijną, rozpoczynającą Tydzień Biblijny.
 1. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii. W najbliższym czasie trzeba poprawić dzwonnicę i naprawić urządzenia uruchamiające dzwony, bo są przestarzałe i jeden dzwon już nie działa. Bądźmy ofiarni.
 1. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na dokończenie ogrodzenia.
 1. W przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie książeczek do pierwszej komunii świętej dla dzieci z klasy III i po sumie spotkanie z rodzicami i próba z dziećmi.
 1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Na poniedziałek i sobotę o godz. 8:00 proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Zielińska Martyna, 2)Białowąs Grażyna, 3)Rożański Piotr, 4)Skowronek Janusz, 5)Cyrek Maria, 6)Marcel Justyna, 7)Karpińska Magdalena, 8)Gunia Anna, 9)Szlosek Monika, 10)Muroń Bogda, 11)Gaweł Tomasz, 12)Gaweł Katarzyna, 13)Paszek Ewa, 14)Sojka Magdalena, 15)Gaweł Renata.
 1. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, ale w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę rano o godz. 7:00 i 18:00.
 1. Zapowiedzi przedślubne:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Krzysztof Tomasz Piróg, stan wolny, syn Kazimierza i Heleny Pancerz, ur. w Rzeszowie, zam. w Terliczce z Magdaleną Marią Nycz, stan wolny, córka Waldemara i Jolanty Szałęga, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. I

Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 źródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi