Wielka sobota – święcenie pokarmów na stół wielkanocny w parafii Strażów [VIDEO, FOTO]

  • 0

Wielka sobota – święcenie pokarmów na stół wielkanocny w parafii Strażów [VIDEO, FOTO]

Obrzęd  święcenia pokarmów na stół wielkanocny w parafii Strażów z godz. 10:00

Zapraszamy na relację filmową z uroczystości.


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi