Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny – 17.04.2017 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny – 17.04.2017 r.

1. Trwa okres wielkanocny, czyli pięćdziesiąt dni od Niedzieli Zmartwychwstania do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego należy go obchodzić w radości „Jako Jeden Wielki Dzień Świąteczny, Jak Jedną Wielką Niedzielę”.

2. W środę po mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata. Zapraszam wszystkich parafian do wspólnej modlitwy. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.

3. W przyszłą niedzielę składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. W piątek Caritas Parafialny odmawia koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4. W przyszłą niedzielę składamy do kosza przed ołtarzem ofiary ze skarbonek wielkopostnych z przeznaczeniem na Caritas jako Jałmużna Wielkopostna.

5. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują w zakrystii wpłaty na ogrodzenie kościoła. Bóg zapłać dotychczasowym ofiarodawcom.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Bóg zapłać rodzicom z klasy III za dekorację świąteczną. Na wtorek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Kurzawa Natalia, 2)Ryba Anna, 3)Gembarowski Tadeusz, 4)Góżdż Lucyna, 5)Lecka Sylwia, 6)Kurdziel Edward, 7)Drapke Teresa, 8)Morawski Henryk, 9)Gwizdak Ewa, 10)Maziarz Aleksander, 11)Kwoszcz Zofia, 12)Korchowiec Andrzej, 13)Cebula Małgorzata, 14)Tomaka Marta.

7. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Robert Bieleń stan wolny, syn Adama i Marii Sasiela, ur. w Nisku, zam. w parafii Nowy Nart z Małgorzatą Grażyną Szozda, stan wolny, córka Jana i Urszuli Frankowicz, ur. w Rzeszowie, zam. w parafii Strażów. Zap. III


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi