Ogłoszenia duszpasterskie Święto ofiarowania Pańskiego – 02.02.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Święto ofiarowania Pańskiego – 02.02.2020r.

1. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca, w pierwszy piątek od godz. 8:00 odwiedziny chorych, od godz. 16:00 spowiedź.

3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne, bo składka z pierwszej niedzieli miesiąca jest przeznaczona na klasztory kontemplacyjne diecezji.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Krystyny Józefczyk.

5. Bóg zapłać za ofiary składane z racji kolędy.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na wtorek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Dorota Śmigiel, 2)Katarzyna Świerk, 3)Małgorzata Mendrala, 4)Marta Majewska, 5)Bożena Krzyżańska, 6)Renata Płoch, 7)Tomasz Węgrzyn, 8)Danuta Kuraś, 9)Aleksandra Rapiej, 10)Anna Kania.

7. Rodzice pierwszokomunijni w poniedziałek proszeni są do rozebrania w kościele dekoracji bożonarodzeniowej.

8. Msze św. W tygodniu w poniedziałek o godz. 7:00, od wtorku do soboty o godz. 17:00. w sobotę chrzest dziecka.

 

 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi