Nakrętki dla Milenki. Włącz się w akcji zbiórki nakrętek dla Milenki.

  • 0

Nakrętki dla Milenki. Włącz się w akcji zbiórki nakrętek dla Milenki.

Każdy może włączyć się w akcje zbiórki nakrętek dla Milenki. To nic nie kosztuje a zawsze można pomóc choremu dziecku. Proszę udostępniajcie post i zbierajcie nakrętki.

Nie wyrzucajcie do kosza zakrętek od butelek!
Odkręcenie zakrętki zanim wyrzucimy butelkę do kosza nic nas nie kosztuje, a innym może pomóc.

W ZS w Strażowie od dłuższego czasu zbierane są zakrętki na cele charytatywne dlatego dziękujemy wszystkim, którzy przynoszą je i w ten sposób chcą pomóc chorej Milence.

Zakrętki zbierane w szkole zawsze są przekazywane na cele charytatywne dla Milenki Salach.
Warto pomagać. Dobro zawsze wraca !

Kochani!!!
Będę bardzo wdzięczna każdemu, kto w tym roku zechce wesprzeć Mnie i przekaże swój 1% podatku na Moje subkonto w fundacji. Dla Mnie ten 1% naprawdę wiele znaczy. Moja codzienna walka o samodzielność wymaga kosztownej rehabilitacji. Chciałabym być sprawna jak inne dzieci. Proszę podaruj Mi swój 1% podatku !!!


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi