Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Wielkanocna – 04.04.2021

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Wielkanocna – 04.04.2021

1. Jutro Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7:30, 9:30, 11:00. Nie ma Mszy św. po południu. Składka przeznaczona na wsparcie uczelni KUL-u i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

2. W przyszłą niedzielę składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Przed ołtarzem będzie wystawiony kosz na ofiary ze skarbonki jałmużna wielkopostna, w tym roku przeznaczona dla seniorów.

3. Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. Tradycyjna zbiórka ofiar z przeznaczeniem na pomoc dla Ziemi Świętej została w tym roku wyznaczona przez kongregację na niedzielę 12 września b.r.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Haliny Kłęk.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na wtorek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Adam Ogonowski, 2)Ewelina Goclon, 3)Anna Ataman, 4)Marta Wilczyńska, 5)Iwona Rak, 6)Dariusz Gientka, 7)Anna Loret, 8)Anna Rejman, 9)Zofia Błaszkowicz, 10)Janina Pieczonka.

7. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za dekorację wielkanocną w kościele.

Intencje mszalne 05-11.04.2021 r.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi