KOMUNIKATY KURII – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W związku z rozpoczynającym się Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Statystyczny w Rzeszowie zwróci się z prośbą do księży proboszczów o skierowanie słów zachęty do parafian, aby aktywnie wzięli udział w spisie oraz poinformowali o nim za pośrednictwem ogłoszeń parafialnych oraz stron internetowych parafii. Stosowne pisma zostaną rozesłane z US do parafii. Prosimy o uwzględnienie tej prośby w okresie poświątecznym.

2. Tradycyjna zbiórka ofiar z przeznaczeniem na pomoc dla Ziemi Świętej została w tym roku wyznaczona przez Kongregację na niedzielę, 12 września br.

3. Pod linkiem https://www.youtube.com/playlist?list=PLmEzb18EJLXCuCyNaLhaXaEDqgmT8bFJX są dostępne 3 homilie i 6 katechez na temat Pasji Jezusa według czterech ewangelistów. Nauki te zostały wygłoszone przez naszych biblistów – ks. Adama Kubisia i ks. Tomasza Bąka.


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi