Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019r.

1. Dziś po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i Akt Poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek ofiar pieniężnych jako pomoc jesienna dla WSD w Rzeszowie.

2. Dziś dzień Akcji Katolickiej i KSM.

3. W czwartek od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. W sobotę święto św. Andrzeja apostoła.

5. Za tydzień początek Adwentu i nowego roku liturgicznego.

6. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary(160zł), na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Rożek Jolanta, 2)Kloc Katarzyna, 3)Kuczma Renata, 4)Czach Edyta, 5)Materna Leokadia, 6)Rejman Jolanta, 7)Długosz Sabina, 8)Łuczyk Małgorzata, 9)Zielińska Danuta, 10)Materna Teresa, 11)Zielińska Grażyna.

8. Msze św. tygodniu i wypominki o godz. 17:00, w poniedziałek, czwartek, sobotę o godz. 7:00 i 17:00. W piątek tylko Msza św. rano o godz. 7:00. W sobotę o godz. 17:00, w niedzielę o godz. 10:30 chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgłoszenia społeczne

  • Dyrekcja ZS w Strażowie oraz Towarzystwo Społeczno – Kulturalne „Strażowianie” zapraszają mieszkańców Strażowa na wieczór pieśni patriotycznych, który odbędzie się w szkole, w piątek 29 listopada 2019r. o godz. 17:00.
  • W dniu 27.11.2019 r. w środę organizowane jest spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Na spotkaniu będą poruszane kwestie dofinansowań rządowego programu „czyste powietrze” na wymianę źródeł ciepła i założenie instalacji fotowoltaicznej w domach. Na spotkanie zapraszamy osoby zainteresowane do ZS w Strażowie na godz. 18:00.

Ograniczenia

Ważne!

Od 4 maja według ustaleń epidemiologicznych i rządowych limit osób w naszej świątyni wynosi

31 osób Prosimy o respektowanie tych wymogów pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

 

 

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2021 brzmi:Intencja powszechna: Świat finansów Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Przejdź do paska narzędzi