Komunikaty Kurii – VII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.02.2020 roku

  • 0

Komunikaty Kurii – VII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.02.2020 roku

Category : Komunikaty Kurii

1. Przypominamy o wielkopostnym dniu skupienia dla kapłanów: w sobotę 29 lutego br. o godz. 10.00  w Sędziszowie Małopolskim w parafii Miłosierdzia Bożego oraz o godz. 14.00 w sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. W poniedziałek 2 marca br. o godz. 15.00 oraz o godz. 19.00 w Domu Diecezjalnym Tabor.

2. Wielkopostny Dzień Skupienia dla Organistów Diecezji Rzeszowskiej odbędzie się 7.03.2020 r. (sobota) w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie, ul. Witolda 11a. Początek o godz.9.00.

3. W każdy czwartek Wielkiego Postu w parafii pw. św. Józefa w Rzeszowie (Staromieście) w godz. od 20.00 do 24.00 będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, spowiedzi oraz indywidualnej rozmowy duchowej z kapłanem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej oferty duszpasterskiej.

4. Rzeszowskie kino „Zorza” przygotowało na okres Wielkiego Postu specjalny repertuar pod wspólną nazwą „Rekolekcje 2020”. Będzie możliwość obejrzenia filmów o tematyce religijnej m.in. takich jak: „Najświętsze Serce”, ,,Miłość i Miłosierdzie”, „Tajemnica Ojca Pio”, „Największy Dar” czy „Nieplanowane”. Rezerwacje oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 885 100 082.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2020 brzmi:Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach. Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie