Komunikaty Kurii –11. Niedziela zwykła, 16.06.2024 r.

  • 0

Komunikaty Kurii –11. Niedziela zwykła, 16.06.2024 r.

Category : Komunikaty Kurii

W załączniku przesyłam list KEP w sprawie ochrony życia. List ten należy odczytać w niedzielę, 16 czerwca br.

Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie, Arena Rozwoju WSD i Teatr Klasyki Polskiej zaprasza na spektakl pt. „AMBASADOR” Sławomira Mrożka w reżyserii Jarosława Gajewskiego, który zostanie przedstawiony w auli Instytutu w sobotę 22 czerwca 2024 r. o godz. 19.00. Informujemy także, że z przyczyn od nas niezależnych, zapowiedziane sztuki Aleksandra Fredry (Trzy po Trzy, Zemsta i Dożywocie) będą zaproponowane i przedstawione w czasie powakacyjnym. Zakupione bilety na przełożone spektakle można zwrócić poprzez stronę: bilety.na.pl. Szczegółowe informacje także w załączniku.


Papieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi