Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 09.06.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 09.06.2019r.

1. Dzisiaj kończy się okres wielkanocny.

2. W poniedziałek święto NMP matki kościoła, drugi dzień zielonych świątek. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

3. W czwartek 13.06. Święto JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO i WIECZNEGO KAPŁANA, a w naszej parafii odpust ku czci św. Antoniego z Padwy patrona. Msze św. odpustowe o godz. 9:00 i 18:00. Zapraszam. Od godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej, za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. W piątek koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawia Caritas Parafialny.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej, to też 3 niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii z przeznaczeniem na ogrodzenie cmentarza. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne bóg zapłać.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, szczególnie parafianom za bogato ustrojoną drogę i kościół na prymicje ks. Jakuba
Na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Janina Cyrnek 2)Jolanta Nycz 3)Beata Nycz 4)Teresa Rejman 5)Marta Mazur 6)Zofia Janik 7)Grendysowie 8)Beata Trzyna 9)Tomasz Kopeć 10)Krystyna Jastrząb.

7. W przyszłą niedzielę Schola i ministranci będą zbierać do puszek po Mszach św. Ofiary na wycieczkę do Pilzna, która odbędzie się 17.06. Czyli w przyszły poniedziałek. Bądźmy ofiarni.

8. Parafialny Zespół Caritas w Strażowie zebrał do puszek na powodzian 1.402 zł. Wszystkim ofiarodawcom za dar serca składamy Bóg zapłać.

9. Można zapisywać się na 42 Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę od 4 – 13 sierpnia 2019 r. Do grupy św. Józefa Sebastiana Pelczara w naszym dekanacie. Szczegółowe informacje są na tablicy ogłoszeń lub na stronie internetowej.

10. W tygodniu o godz. 18:00 litania do NSPJ i Msza św., a w niedzielę o godz. 15:45 i Msza św. W poniedziałek i w piątek Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę o godz. 14:00 Msza św. Ślubna.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 

 

 


Przejdź do paska narzędzi