Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie. Dzisiaj o godz. 13:00 po Mszy św. modlitwy za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Strażowie. Kwesta na utrzymanie cmentarza przed i po Mszy św. Do specjalnie przygotowanej puszki.

2. Jutro wspomnienie wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7:00, 7:30, 17:00 wypominki i modlitwy za zmarłych 4 stacjami oraz Msza św.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00, w pierwszą sobotę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Na Mszy św. składka na Radio Maryja, dzieła TV Trwam. Zmiana tajemnic różańcowych. Nie ma odwiedzin chorych.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Barbara Mikuszewska, 2)Renata Kuczma, 3)Edyta Czach, 4)Leokadia Materna, 5)Małgorzata Łuczyk, 6)Sabina Długosz, 7)Danuta Zielińska, 8)Janina Rejman, 9)Teresa Materna, 10)Grażyna Zielińska.

6. W niedzielę 8 listopada 2020r. będziemy przeżywać XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy wesprzeć duchowo i materialnie wiernych żyjących w Republice Środkowoafrykańskiej. Po Mszach św. puszka na ten cel.

7. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 17:00. Wypominki codziennie w dzień powszedni o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 15:45. Zapraszam.


Intencje mszalne 2- 08.11.2020r.Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..