Ogłoszenia duszpasterskie 33 Niedziela zwykła – 17.11.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 33 Niedziela zwykła – 17.11.2019r.

1. W poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózki – patronki diecezji.

2. W środę w naszej parafii będziemy gościć relikwie św. Jana Pawła II w ramach peregrynacji w oddziałach AK w parafiach diecezji rzeszowskiej. Zapraszamy o godz. 17:00, Msza św., różaniec i Apel Jasnogórski z ucałowaniem relikwii. W czwartek od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu przy relikwiach J.P. II, Msza św. o godz. 17:00, różaniec, Apel Jasnogórski z ucałowałem relikwii. W piątek o godz. 16:00 modlitwa różańcowa i o godz. 16:30 pożegnanie z relikwiami J.P. II z perygrynacji i przekazanie do parafii Palikówka.

3. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne AK i KSM. Główne uroczystości w diecezji w katedrze rzeszowskiej o godz. 12:00. Na sumę dzieci z przedszkola i SP przychodzą do kościoła mając na głowie korony królewskie. Będzie uroczysta procesja i wspólny śpiew Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Gdy będzie ładna pogoda to dzieci z rodzicami gromadzą się przed kościołem.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Ciasnocha Małgorzata, 2)Płonka Wiesława, 3)Ryś Agnieszka, 4)Ślemp Sławomir, 5)Mokrzycka Mariola, 6)Koszela Renata, 7)Grabowska Monika, 8)Cyran Elżbieta, 9)Rajzer Anna, 10)Mikuszewska Barbara, 11)Gunia Justyna.
Bardzo proszę by co tydzień grupa sprzątająca zmieniała kwiaty przy ołtarzu. Skromne bukiety ale świeże.

6. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. Będzie można złożyć ofiarę pieniężną do puszek jako pomoc jesienna na WSD w Rzeszowie. Ta zbiórka zastępuje zbiórkę płodów rolnych
w ramach pomocy jesiennej dla alumnów WSD w Rzeszowie.

7. Kartki na wypominki są za ławkami na stolikach, przynosimy je do zakrystii by wspólnie modlić się za zmarłych z naszych rodzin, w dni powszednie o godz. 17:00, w niedzielę o godz. 15:50.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, we wtorek, w piątek o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

Od 4 maja według ustaleń epidemiologicznych i rządowych limit osób w naszej świątyni wynosi

31 osób Prosimy o respektowanie tych wymogów pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

 

 

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2021 brzmi:Intencja powszechna: Świat finansów Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Przejdź do paska narzędzi