Komunikaty Kurii na XXXIII Niedzielę Zwykłą, 17 listopada 2019 roku

  • 0

Komunikaty Kurii na XXXIII Niedzielę Zwykłą, 17 listopada 2019 roku

Category : Komunikaty Kurii

1. „Drodzy przyjaciele, czy chcecie podźwignąć Kościół? Padnijcie na kolana! To jedyny sposób!” (Kard. R. Sarah). Wszystkich kapłanów zapraszamy do uczestnictwa w adwentowym dniu skupienia, według następującego porządku: sobota 30.11.2019 godz. 10.00 – parafia Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim, godz. 14.00 – Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu; poniedziałek 02.12.2019 – godz. 15.00 – Dom Diecezjalny Tabor, godz. 19.00 – Dom Diecezjalny Tabor.

2. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza do kaplicy Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie – 24 listopada 2019 r., na Mszę św., na godz. 10.30. W tym dniu będziemy przeżywać tzw.: “niedzielę formacyjną dla pracowników służby zdrowia”. W sposób szczególny będziemy modlić się w intencji zmarłych pracowników służby zdrowia. Księży kapelanów spoza Rzeszowa, prosimy o zorganizowanie w kaplicach szpitalnych podobnej formy modlitwy za zmarłych.

3. W sobotę 23 listopada 2019 r. o godz.10:00 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej.

4. Rzeszowski Teatr Muzyczny “Olimpia” zaprasza na wieczór andrzejkowy pt. “Co nam zostało z tych lat” z przedwojennymi i powojennymi piosenkami 30 listopada 2019 r. o godz.18.00 na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Informacje na stronie Estrady Rzeszowskiej.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2019 brzmi:Intencja powszechna: o komunikację i pojednanie. Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie wspólnie żyją różnorodne wspólnoty religijne, zapanował duch dialogu i pojednania..

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie