Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r.

1. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.

2. W piątek obchodzimy w kościele Dzień Judaizmu. Od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W piątek koronkę do Miłsierdzia Bożego odmawia Caritas Parafialny.

4. W sobotę rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego patrona diecezji. To też 3 niedziela miesiąca, składka na ogrzewanie kościoła.

6. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Anny Rydzik.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Magdalena Ćwikła, 2)Justyna Wilaczk, 3)Teresa Gunia, 4)Bogumiła Popek, 5)Robert Kuraś, 6)Anna Kania, 7)Agnieszka Salach, 8)Agnieszka Frölich, 9)Katarzyna Buk, 10)Anna Król – Wisz.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00.
Kolęda od 20.01. ciąg dalszy Zamęciny i w stronę kościoła, lewa strona.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi