Komunikaty Kurii – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 12.01.2020 roku

  • 0

Komunikaty Kurii – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 12.01.2020 roku

Category : Komunikaty Kurii

1. 19 stycznia obchodzimy uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona diecezji rzeszowskiej. Z tej racji, w dniu 18 stycznia (sobota), o godz. 18.00 w katedrze rzeszowskiej zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem biskupa Jana Wątroby. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Pamiętajmy w modlitwie o naszej wspólnocie diecezjalnej.

2. W dniach 18 – 25 stycznia br. przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Z tej racji w kościele Świętego Krzyża w Rzeszowie, w czwartek, 23 stycznia, o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. o jedność chrześcijan. Zapraszamy do uczestnictwa.

3. Zapraszamy siostry zakonne do udziału w spotkaniu formacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek (13.01) u OO. Bernardynów w Rzeszowie. Spotkanie rozpocznie konferencja pt. “Eucharystia – Adoracja Najświętszego Sakramentu” o godz. 9.00.

4. Katolicka grupa odnowy w Duchu Świętym Miriam zaprasza na kolejny wieczór charyzmatyczny z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała w DD Tabor w dniu 15 stycznia na godz. 18.00.

5. Podkarpacka Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w sobotę 18 stycznia 2020 roku w parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie. Początek o godzinie 12.00.

6. Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Przyjaciół WSD w Rzeszowie odbędzie się w sobotę 18 stycznia 2020 r. w Tarnowcu (dla rejonu jasielsko-gorlickiego) – rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 14.00.


Ograniczenia

Ważne!

Od 4 maja według ustaleń epidemiologicznych i rządowych limit osób w naszej świątyni wynosi

31 osób Prosimy o respektowanie tych wymogów pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

 

 

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2021 brzmi:Intencja powszechna: Świat finansów Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Przejdź do paska narzędzi