Ogłoszenia duszpasterskie 2 niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.

1. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu przypadają kolejne rocznice konsekracji księży biskupów Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego. Jest to też dzień modlitwy za Misje i misjonarzy. Składka przeznaczona jest na misje. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Msze św. jak w każdą niedzielę.

2. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego. Koniec okresu Narodzenia Pańskiego, tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zdzisławy Brzykowskiej.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Bożena Kołodziej, 2)Agata Krwaczyk, 3)Maria Stulin, 4)Kępowie, 5)Jolanta Laskowska, 6)Mariola Krawczyk, 7)Zofia Werle, 8)Krystyna Pitera, 9)Aldona Bałuszyńska, 10)Kopciowie.

6. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę ministranci przed kościołem po Mszach św. zbierają do puszek datki a ministranckie cele w ramach kolędy. Bóg zapłać parafianom za składane w kopertach ofiary z racji kolędy.

7. W tygodniu Msze św. w poniedziałek, w czwartek, w piątek, w sobotę o godz. 7:00 i 17:00, w wtorek tylko o godz. 7:00. W sobotę i w niedzielę chrzest dziecka.

Intencje mszalne 04.01.2021r. – 10.01.2021r.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi