Ogłoszenia duszpasterskie 18 Niedziela zwykła – 05.08.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 18 Niedziela zwykła – 05.08.2018r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, a po południu od godz. 15:30 i o 16:00 Msza św.

2. W poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego.

3. W czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, patronki Europy.

4. W piątek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

6. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na cele parafialne. Bóg zapłać.

7. Zbliża się uroczystość Wniebowzięcia NMP, jak co roku będziemy błogosławić wieńce dożynkowe, dlatego zachęcam do zrobienia wieńców jak było do tej pory, by zachować tradycję.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Ludmiła Pietraszek, 2)Katarzyna Gancarz, 3)Sławomir Józefczyk, 4)Bożena Józefczyk, 5)Jadwiga Wilk, 6)Anna Wilk, 7)Andrzej Ruman, 8)Anna Rydzik, 9)Małgorzata Hospod, 10)Małgorzata Cyrul.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w poniedziałek, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę na sumie Chrzest dziecka.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Mirosław Wiesław Misiewicz s. Tadeusza i Anny Kula ur. w Rzeszowie zam. w Strażowie i Marcela Genowefa Dziubek c. Andrzeja i Elżbiety Kochmarz, ur. w Łańcucie, zam. w Woli Małej parafia św. Józefa w Łańcucie.  Zap. I.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na grudzień 2018 brzmi:Intencja ewangelizacyjna: Aby osoby zaangażowane w posługę przekazu wiary potrafiły znaleźć język właściwy dla dzisiejszych czasów, w dialogu z kulturami..

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie