Ogłoszenia duszpasterskie 18 Niedziela zwykła – 05.08.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 18 Niedziela zwykła – 05.08.2018r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, a po południu od godz. 15:30 i o 16:00 Msza św.

2. W poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego.

3. W czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, patronki Europy.

4. W piątek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

6. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na cele parafialne. Bóg zapłać.

7. Zbliża się uroczystość Wniebowzięcia NMP, jak co roku będziemy błogosławić wieńce dożynkowe, dlatego zachęcam do zrobienia wieńców jak było do tej pory, by zachować tradycję.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Ludmiła Pietraszek, 2)Katarzyna Gancarz, 3)Sławomir Józefczyk, 4)Bożena Józefczyk, 5)Jadwiga Wilk, 6)Anna Wilk, 7)Andrzej Ruman, 8)Anna Rydzik, 9)Małgorzata Hospod, 10)Małgorzata Cyrul.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w poniedziałek, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę na sumie Chrzest dziecka.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Mirosław Wiesław Misiewicz s. Tadeusza i Anny Kula ur. w Rzeszowie zam. w Strażowie i Marcela Genowefa Dziubek c. Andrzeja i Elżbiety Kochmarz, ur. w Łańcucie, zam. w Woli Małej parafia św. Józefa w Łańcucie.  Zap. I.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi