Ogłoszenia duszpasterskie 19 Niedziela zwykła – 12.08.2018r.

Ogłoszenia duszpasterskie 19 Niedziela zwykła – 12.08.2018r.

1. W poniedziałek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

3. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe. Po każdej Mszy św. poświęcenie owoców, ziół i kwiatów a na sumie Błogosławieństwo wieńców dożynkowych.

4. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca, koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas parafialny, a różaniec w tym tygodniu odmawia róża Emilii Pasierb.

5. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii, można też składać datki w zakrystii lub na konto parafialne. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Zaplanowana jest poprawa schodów i płytek przy kaplicy cmentarnej, przy salce katechetycznej, zadaszenie przed deszczem wejścia do plebanii, bo dotychczasowe przy większych opadach jest nieszczelne i woda przedostaje się do środka. Następnie też ma być wymiana okien w zakrystii i sprawy bieżące.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Jolanta Hess, 2)Lucyna Szajnar, 3)Teodora Wajda, 4)Lucyna Cisek, 5)Małgorzata Krupa, 6)Zbigniew Pietkiewicz, 7)Grzegorz Błoński, 8)Wanda Sierpińska, 9)Grażyna Pudło, 10)Elżbieta Kopiec.

7. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i we czwartek o godz. 7:00, w poniedziałek, w piątek o godz. 7:00 i 18:00, w niedzielę na sumie Chrzest dziecka.