Ogłoszenia duszpasterskie 17 Niedziela zwykła – 29.07.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 17 Niedziela zwykła – 29.07.2018r.

1. W środę o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacynej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek od godz. 8:00 odwiedziny chorych, spowiedź od godz. 17:00, w pierwszą sobotę Nabożeństwo Fatimskie, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam i zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszam.

3. W czwartek 2 sierpnia możliwość uzyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

5. W zakrystii lub na konto parafialne można składać ofiary pieniężne na cele parafialne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Maria Tama, 2)Helena Szubart, 3)Bożena Kwiecień, 4)Agnieszka Chlebuś, 5)Maria Bury, 6)Jarosław Tama, 7)Anna Szmuc, 8)Halina Lekowska, 9)Maria Pikor, 10)Urszula Skrobacz.

7. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 18:00.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Mirosław Wiesław Misiewicz s. Tadeusza i Anny Kula ur. w Rzeszowie zam. w Strażowie i Marcela Genowefa Dziubek c. Andrzeja i Elżbiety Kochmarz, ur. w Łańcucie, zam. w Woli Małej parafia św. Józefa w Łańcucie.  Zap. I.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
Msze św. w parafii Strażów są sprawowane:

Od 15 sierpnia 2020 r. Matki Boskiej Zielnej w kościele parafialnym Msze św. w niedzielę i święta będą odprawiane o godz. 7:30, 9:30, 11:00, 16:00.

 

Ważne! W kościołach i świątyniach wierni muszą zasłaniać usta i nos.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na lipiec 2020 brzmi:Intencja powszechna – Nasze rodziny Módlmy się, by współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą.