Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła – 22.07.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła – 22.07.2018r.

1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwy w intencji kierowców z okazji wspomnienia świętego Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Składka na potrzeby parafii.

2. W poniedziałek 23.07. Święto św. Brygidy, patronki Europy.

3. W środę o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Zapraszamy.

4. W czwartek 26.07. wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

6. W zakrystii lub na konto parafialne można składać ofiary pieniężne na cele parafialne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

7. Zapowiedzi przedślubne:
a) Jakub Kiwała s. Pawła i Marii Kluz ur. W Łańcucie zam. W Strażowie z Joanną Marią Szczepańską c. Wiesława i Zofii drozd ur. W Łańcucie zam. w Kosinie. Zap. III.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Joanna Cyrnek, 2)Jolanta Nycz, 3)Beata Nycz, 4)Teresa Rejman, 5)Marta Mazur, 6)Zofia Janik, 7)Beata Trzyna, 8)Tomasz Kopeć, 9)Krystyna Jastrząb, 10)Irena Kwiecień 11)Grzegorz Kwiecień.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00. W sobotę o godz. 14:00 Msza święta ślubna, w niedzielę na sumie Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi