Ogłoszenia duszpasterskie 15 Niedziela zwykłe – 15.07.2018.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 15 Niedziela zwykłe – 15.07.2018.

1. W środę o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W piątek trzeci piątek miesiąca, Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas parafialny.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

4. 25 lipca w liturgii Wspomnienie Świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. W następną niedzielę 22.07.2018r. Błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i modlitwy w intencji kierowców, by owocnie służyli bliźnim i uniknęli wypadków po każdej mszy świętej.

5. Można składać w zakrystii lub wpłacać na konto parafialne ofiary pieniężne na potrzeby parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

6) Zapowiedzi przedślubne:
a) Dominik Mariusz Śmigiel s. Mariusza i Doroty Mendrala ur. w Rzeszowie zam. W Strażowie z Aleksandrą Roman c. Andrzeja i Barbary ur. w Wadowicach Parafia p.w. Ofiarowania NMP. Zap. III.
b) Jakub Kiwała s. Pawła i Marii Kluz ur. W Łańcucie zam. W Strażowie z Joanną Marią Szczepańską c. Wiesława i Zofii drozd ur. W Łańcucie zam. w Kosinie. Zap. II.

7. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w poniedziałek, w środę, w piątek o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę o godz. 14:00 Msza święta ślubna.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Anna Rejman, 2)Iwona Rak, 3)Zofia Błaszkowicz, 4)Janina Pieczonka, 5)Wioleta Strzałkowska, 6)Halina Pieczonka, 7)Małgorzata Błaszkowicz, 8)Dorota Boratyn, 9)Kamil Lech, 10)Aneta Płach, 11)Anna Nycz.

9. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi