Zaproszenie. Wielkopostny dzień skupienia dla rodzin

Zaproszenie. Wielkopostny dzień skupienia dla rodzin

Category : Komunikaty Kurii

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na wielkopostny dzień skupienia, który odbędzie się 7 marca 2020 r. w kościele Bożego Ciała przy ul. Kromera 16a w Bieczu.

Temat rekolekcji: „Z małżeństwami i rodzinami ku beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego”.

Program:

• Godz. 11.00 – Msza święta z homilią ks. dr. Wojciecha Kućki, dyrektora Wydziału ds. Rodzin Kurii Diecezji Płockiej
  • Po Mszy św. prezentacja świątyni – historia i zabytki
  • Spotkanie w restauracji „Grodzka” przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 w Bieczu
  • Obiad, kawa, herbata
  • Wykład ks. dr. Wojciecha Kućki pt. „Rodzina Bogiem silna. Aktualność nauczania Prymasa Tysiąclecia”
  • Dyskusja
  • Spotkanie z ks. Andrzejem Mihułką, proboszczem parafii Wszystkich Świętych w Chodorowie na Ukrainie (możliwość złożenia ofiary na remont świątyni)

Zgłoszenia udziału w dniu skupienia do 3 marca 2020 r. na numer telefonu: 501 511 042

Na zdjęciu fragment pomnika kardynała Stefana Wyszyńskiego na Jasnej Górze