Zaproszenie. Rekolekcje wielkopostne

  • 0

Zaproszenie. Rekolekcje wielkopostne

Category : Komunikaty Kurii

Dom Diecezjalny TABOR zaprasza do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dniach 20-22 marca 2020 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 marca br.

Tegoroczne nauki poprowadzi o. Józef Witko OFM, franciszkanin, rekolekcjonista i uczestnik ruchu charyzmatycznego. Od kilkunastu lat odprawia Msze święte w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe, w których każdego roku uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy osób. Jest autorem wielu książek ewangelizacyjnych i formacyjnych.

Szczegółowe informacje dotyczące rekolekcji można uzyskać na stronie internetowej tabor.rzeszow.pl.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2019 brzmi:Intencja powszechna: o komunikację i pojednanie. Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie wspólnie żyją różnorodne wspólnoty religijne, zapanował duch dialogu i pojednania..

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie