Zaproszenie na koncert na cześć Rodziny Ulmów z Markowej – 27 sierpnia 2023

  • 0

Zaproszenie na koncert na cześć Rodziny Ulmów z Markowej – 27 sierpnia 2023

Category : WYDARZENIA

Z ogromną emocją i wzruszeniem zapraszamy Was wszystkich na kolejną edycję Festiwalu Psalmów Dawidowych.

Tym razem koncert w dniu 27 sierpnia 2023 r. w Kolbuszowej (stadion sportowy) na cześć Czcigodnych Sług Bożych Rodziny Ulmów z Markowej, której beatyfikacja odbędzie się 10 września 2023 r. w Markowej.

„Rodzina Ulmów” – „PSALMY POKOJU I DZIĘKCZYNIENIA” – taka będzie tym razem myśl przewodnia naszego wydarzenia.

Koncert odbędzie się w bezpłatnej formule.

Mamy dla Was: 2300 miejsc siedzących.
Aby je pozyskać trzeba się zarejestrować: Formularz zgłoszeniowy

WSTĘP BEZPŁATNY, ale na te 2300 miejsc trzeba mieć specjalne potwierdzenie, które przyjdzie na Waszego maila, jak się zarejestrujecie.

UWAGA: Brak zajęcia miejsc do godziny 17:30 skutkuje ich utratą

Nie zwlekajcie!

Reszta miejsc są stojące.

Kto zaśpiewa? Kto wykona? Jacy Twórcy tekstu i muzyki?

Nasi artyści to: Abraham Fried, Yaakov Lemmer, Minachem Bristovski, Piotr Rubik, Bartek Gliniak, Golec uOrkiestra, Michał Jurkiewicz, Andrzej Lampert, Maria Coman, Małgorzata Markiewicz, Barbara Giewont, Izabela Szafrańska, Grzegorz Kupczyk i Grzegorz Wilk.

Wsparli nas: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Muzeum Polaków Ratujących Żydów/ Museum of Poles Saving Jews, Polskie Linie Lotnicze LOT S.A, Podkarpackie, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Powiat Kolbuszowski, Gmina Kolbuszowa, Fundacja PZU, Fundacja ARP

Bogdan Romaniuk – dyrektor Festiwalu – całym sercem zaprasza na koncert w Kolbuszowej (stadion sportowy), godz. 18:00 na cześć Rodziny Ulmów z Markowej

Pozostańcie z nami!


Przejdź do paska narzędzi