Spotkanie z Klerykami WSD w Rzeszowa w naszej Parafii – 7 maja 2017r.

  • 0

Spotkanie z Klerykami WSD w Rzeszowa w naszej Parafii – 7 maja 2017r.

Category : WYDARZENIA

W dniu 7 maja br w  parafii gościmy kleryków z WSD w Rzeszowie, po Mszach św.  odbyły się spotkania z ministrantami, z różami różańcowymi, sympatykami towarzystwa przyjaciół WSD w Rzeszowie.

 


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi