Ogłoszenia duszpasterskie 4 niedziela wielkanocna – 07.05.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 niedziela wielkanocna – 07.05.2017r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. W parafii gościmy kleryków z WSD w Rzeszowie, po Mszy św. spotkania z ministrantami, z różami różańcowymi, sympatykami towarzystwa przyjaciół WSD w Rzeszowie.

2. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława Biskupa męczennika, Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

3. W środę i czwartek o godz. 19:00 próba dzieci komunijnych, próbna spowiedź przed pierwszą komunią świętą, która odbędzie się w przyszłą niedzielę 14 maja o godz. 10:30. Generalne sprzątanie kościoła i obejścia wokół kościoła i plebanii, dekorowanie świątyni w piątek od godz. 17:00. Nabożeństwo majowe i Msza święta w piątek o godz. 16:00. W sobotę spowiedź dzieci z kl. III, rodziców i wszystkich zainteresowanych od godz. 9:00 do 10:30, potem sprzątanie kościoła, a dekorowanie od godz. 12:00.

4. We wtorek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Puziewicz Zofii.

6. W sobotę 13 maja obchodzimy setną Rocznicę Objawień Fatimskich i 300 rocznicę Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

7. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Na poniedziałek na godz. 8:00 i sobotę na godz. 10:30 proszę do sprzątania następujące osoby:  1) Robert Kuraś 2)Urszula Halak 3)Anna Kania 4)Agnieszka Salach 5)Agnieszka Frölich 6)Katarzyna Buk 7)Anna Król-Wisz 8)Iwona Grudniewicz 9)Urszula Pasierb 10)Małgorzata Małek.

9. W tygodniu Nabożeństwa Majowe Ku czci NMP o godz. 18:00 i Msza św., a w niedzielę majówka o godz. 15:45. Msza św. w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę też o godz. 7:00, w piątek po południu o godz. 16:00.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1)  Krzysztof Tomasz Piróg, stan wolny, syn Kazimierza i Heleny Pancerz, ur. w Rzeszowie, zam. w Terliczce z Magdaleną Marią Nycz, stan wolny, córka Waldemara i Jolanty Szałęga, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. III
2)Damian Jerzy Ataman, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Joanną Moniką Husiatyńską, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. Horyniec Zdrój, parafia Horyniec Zdrój. Zap I.
3)Dariusz Mateusz Antonik syn Mariana i Czesławy Oleszycka, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Młodowie, Parafia Młodów z Katarzyną Marią Płach, córka Janusza i Ewy Gwizdak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap I.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi