Recital Pieśni Wielkopostnych w Parafii Strażów [VIDEO]

  • 0

Recital Pieśni Wielkopostnych w Parafii Strażów [VIDEO]

Category : WYDARZENIA


W niedzielę 2 kwietna 2017 r. odbył się Recital Pieśni Wielkopostnych w Parafii Strażów w wykonaniu Bożeny Stachyry – Płonki organy i śpiew & Michała Bandelak organista parafii Strażów.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..