Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – składka na potrzeby parafii (ogrzewanie kościoła).

2. W środę od godz. 16.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi Róża Aleksandry Rapiej.

4. W czwartek Uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP.

5. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego prowadzi Zespół parafialny Caritas. Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i Msza św.

6. „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: Stanisława Misiewicz, Elżbieta Paszko, Paulina Peszko, Lucyna Buk, Ewa Misiewicz, Helena Jachowicz, Domonika Puziewicz, Wioletta Dec, Anna Kuna, Zającowie.

7. W związku z ogólna kościelnymi zaleceniami w Polsce, od przyszłej niedzieli (23.III) w naszej parafii wprowadzana jest dodatkowa Msza św. Porządek Mszy św.: godz. 8.00, 9.30, 11.00 i po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale i o godz.16.00.

8. Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.00, w sobotę chrzty.

INTENCJE MSZALNE – 16.03. – 22.03.2020r.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..