Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 28.05.2023 r. – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 28.05.2023 r. – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj kończy się okres wielkanocny.

2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła i okres zwykły.

3. We wtorek od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Romana Buk.

5. Od czwartku po Mszy św. o godz. 18:00 przez cały czerwiec w tygodniu litania do NSPJ, a w niedzielę o godz. 15:45. Zapraszam.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00, w sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, zmiana tajemnic różańcowych, Nabożeństwo Fatimskie. Przynosimy świece.

7. W tym roku planujemy procesję na Boże Ciało w kierunku Zagumnia. Pierwszy ołtarz u rodziny Dec Barbary, drugi ołtarz u Iwony Mazur, trzeci ołtarz u Agnieszki Szpyrki, czwarty ołtarz u Sławomira Wilka i zakończenie procesji. Bardzo proszę do pomocy przy organizacji ołtarzy sąsiadów i parafian wyczytanych rodzin. Porządek Mszy św. na Boże Ciało 7:30, 9:30 z procesją, 16:00. Zapraszam.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary i sprzątanie kościoła, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Grzegorz Błoński, 2)Wanda Sierpińska, 3)Grażyna Pudło, 4)Elżbieta Kopiec, 5)Bogusława Chmiel, 6)Lucyna Hipniar, 7)Ewelina Salach, 8)Ewa Płach, 9)Jolanta Szubart, 10)Agnieszka Janik.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w ubiegłym tygodniu na witraże ze Strażowa złożyli z nr 271, 93.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na ogrodzenie na tacę w ubiegłym tygodniu złożyli ze Strażowa z nr 45, 198, 65, na konto parafialne z nr. 371, 54.

11. Od 1 czerwca w Lublinie jest odprawiona gregorianka za Wiktorię Kawa.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


KOMUNIKATY KURII – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 28.05.2023 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Sześciu nowych księży diecezji rzeszowskiej

Papież do Polaków: Niech Wspomożycielka Wiernych wyjedna Kościołowi w Polsce łaskę gotowości do dawania świadectwa wiary


Przejdź do paska narzędzi