Ogłoszenia duszpasterskie 7 Niedziela zwykła – 24.02.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 7 Niedziela zwykła – 24.02.2019r.

1. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00. Odwiedziny chorych od godz. 8:00.
W pierwszą sobotę Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne od godz. 16:00. Na Mszy św. o godz. 17:00 składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. Zmiana tajemnic różańcowych.

3. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Szajnar Elżbieta, 2)Małek Małgorzata, 3)Michalska Joanna, 4)Wojtyszyn Anna, 5)Kołodziej Bożena, 6)Krawczyk Agata, 7)Stulin Maria, 8)Kępowie, 9)Laskowska Jolanta, 10)Krawczyk Mariola.

5. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, we wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Przemówienie Ojca Świętego na zakończenie spotkania w Watykanie nt. ochrony małoletnich w Kościele

Komunikaty Kurii na VII Niedzielę Zwykłą


Ogłoszenie społeczne

Sołtys sołectwa Strażów zawiadamia o zwołaniu zebrania wiejskiego w dniu 03.03.2019 r. niedziela o godz. 11:30 w domu ludowym w Strażowie. Porządek zebrania na tablicach ogłoszeń.


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi